Ünnepségek Szombathelyen

A vasi megyeszékhelyen már délelőtt elkezdődött az 56-os forradalom és szabadságharc 53. évfordulója, valamint a rendszerváltás 20. évfordulója alkalmából szervezett ünnepi megemlékezések sorozata. A városházán ma tíz órakor ünnepi közgyűlést tartott az 56-os Szövetség Vas megyei Szervezete, Fényes örökségünk címmel. Horváth Csaba városi képviselő és a Polgári Egyesület Szombathelyért elnöke beszédében kiemelte, hogy kell és lehet is ünnepelni október 23-án, hiszen 53 éve a nemzet felvette a harcot a szabadságért, amit aztán a szovjetek hatalmi erőfölényükkel és a hazaárulók segítségével levertek.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek