Újabb kerékpárút épülhet Szombathelyen

Az önkormányzat közel 57 millió forintot nyert a beruházásra a nyugat-dunántúli operatív programban. Ha minden a tervek szerint alakul, jövő ilyenkor az Óperint utcától egészen a Rohonci útig közlekedhetnek biztonságosan a kerekezők. A lukácsházi árvízi tározó megépítésével a Perint és a Gyöngyös patakok medre is szabadabban használható, ennek köszönhető, hogy itt létesülhet az új kerékpárút-szakasz. Ez és a Dolgozók úti kerékpárút együttesen biztosítja majd, hogy a séi körforgalomtól egészen a belvárosig biztonságban el lehessen jutni két keréken.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek