Egészséghét Szombathelyen

Közel 300 programmal és egészségügyi szűrővizsgálatokkal vár mindenkit idén a szombathelyi egészséghét. Az immár tizennegyedik alkalommal megrendezett program nyitórendezvénye szombaton a Sportházban lesz, ahol szűrővizsgálatokkal és prevenciós előadásokkal várják az érdeklődőket. Többek között Habsburg György, a Magyar Vöröskereszt elnöke is ellátogat a rendezvényre. Gyarmati Norbert főszervező rádiónknak elmondta, hogy több ezer emberre számítanak. Ők egyébként az egyes állomások végiglátogatása után ajándék mozijegyet is kapnak majd.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek