Pihenőtérrel bővült a büki gyógyfürdő

Tegnap átadták a Büki Gyógyfürdő uniós pénzből épült pihenőépületét. A fürdő az Új Magyarország Fejlesztési Terv kiemelt projektjeként 2008 és 2010 között három ütemből álló fejlesztési programot valósít meg. Az első ütemben elkészült pihenőtéri épület 525 millió forint uniós támogatást kapott, az összesen 1,7 milliárd forint értékű beruházáshoz. A háromszintes pihenőházban 2700 m2-en tudják fogadni a vendégeket az őszi, téli hónapokban is. Német István ügyvezető igazgatótól megtudtuk: több száz nyugágyat helyeztek el, a fűtést pedig a termálvíz hőjével oldották meg.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek