A szombathelyi Területi Gyermekvédelmi Szakszolgálat lakói számára gyűjtenek adományokat a Művészeti Szakközépiskola és Gimnázium diákjai. A koncert ma este lesz 6 órakor a Premontrei gimnázium nagytermében – hívta fel a figyelmet Paulik Ákos szervező-tanár. A programban ritkán játszott zeneszerzők darabjai hangzanak majd fel. A szervező hozzátette: a diákoknak már van tapasztalatuk a saját hangversenyek összeállításában, most is örömmel vettek részt a jótékonysági est előkészítésében.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!