Kelet-Európai bandák fosztogatnak Ausztriában

Osztrák szomszédjaink többsége marasztalná a járőröket Ausztria keleti részén. Helyi politikusok szerint a schengeni határnyitás óta Kelet-Európai bandák fosztogatnak Ausztriában. A közvélemény szerint is romlott a közbiztonság a schengeni határnyitás óta. A katonák megbízatását 2008-ban szüntették volna meg, de akkor a védelmi minisztérium a hosszabbítás mellett döntött. Az osztrák-magyar határ közelében járőröző katonák mandátumának meghosszabbításáról csütörtökön dönt az osztrák kormány.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek