"A szocialisták minden idők "legmocskosabb" kampányára készülnek"

A szocialista párt minden idők "legmocskosabb" kampányára készül - mondta Ágh Péter, a Fidesz országgyűlési képviselője vasárnap Budapesten sajtótájékoztatón. Az ellenzéki képviselő beszámolt arról: Szombathelyen és Győrött számos fideszes és KDNP-s képviselő kapott telefonhívást egy szocialista politikustól, aki újságírónak adta ki magát. Hozzátette: ez a személy helyenként a Hír Tv Célpont című műsorában dolgozó újságírónak, helyenként pedig a fidesz.hu internetes portál munkatársának adta ki magát, majd információkat kért fideszes képviselőktől. Ágh Péter közölte: a Fidesz győri önkormányzati képviselői feljelentést tettek ismeretlen tettes ellen.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek