A Magyar-Japán Gazdasági Klub és a Spa Hungary Holding Zrt. szervezésében tartották meg kedden az országos döntőjét annak a vetélkedőnek, amelyben a résztvevő csapatok azt bizonyíthatták, hogy mennyire felkészültek Japánból. A vetélkedőre több mint 50 csapat nevezett, közülük a döntőben a legjobb hat mérte össze tudását. A szombathelyi Mennydörgő Vattacukrok nevű csapat nyert, így ők utazhatnak jövőre Japánba. A vetélkedő része volt annak az egy éven át tartó rendezvénysorozatnak, amelyet a magyar-japán diplomáciai kapcsolatok felvételének 140, illetve újrafelvételének 50. évfordulója alkalmából szerveztek a két országban.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!