Paller Judit, a Nyugat-dunántúli Regionális ÁNTSZ vezetője elmondta: az oltópontokon mindenkinek nyilatkozatot kell kitöltenie arról, hogy vállalja az oltással együtt járó következményeket, s hogy nincs olyan betegsége, láza, ami nem tenné lehetővé a vakcina beadását. A szakember szerint elsődlegesen a háziorvosok azok, akik meg tudják ítélni, hogy az oltandó személy az egészségügyi állapotát tekintve beoltható, vagy nem. Amint arról beszámoltunk, pénteken reggel Szombathelyen is megnyílt az oltópont, a Sugár út 9-es szám alatt található oltóközpontba várják a lakosságot.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!