Jövőre több mint 400 millió forintos hiánnyal számol a celldömölki önkormányzat

A hiányt többek között az állami normatíva csökkenése okozza, valamint, hogy rengeteg olyan pályázati támogatásból megvalósuló munka folyik a városban, amelyhez önrészt kell biztosítani. A három legnagyobb az iskola felújítás, a városrehabilitáció, valamint a Vulkán park kialakítása. Fehér László polgármester arról tájékoztatott, hogy az új városháza építését már több mint egy hónapja elkezdték, az első szintet már felhúzták, a tervek szerint tavaszra készül el az épület, a hivatal jövő év nyarán költözhet át.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek