Forgalmas a szombathelyi oltópont

Bár még csak pénteken nyílt meg az ÁNTSZ Sugár úti épületében a szombathelyi oltópont, már aznap 81-en keresték fel. Itt az új típusú influenza elleni védőoltást, hétköznaponként reggel nyolc és este nyolc óra között kaphatják meg a tizennyolc éven felüliek. Dr. Reiner Vera kirendeltségvezető elmondta, hogy a hét folyamán minden nagyobb vasi városban állítanak majd fel a szombathelyihez hasonló oltópontokat. Az oltópontokban beadott oltás egyébként nem ingyenes. A vakcinával együtt 3000 forintot kell fizetnie annak, aki be szeretné oltatni magát.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek