Vita a Thököly utcai közlekedési lámpákról

A gyalogosok támogatják, az autósok ellenzik a jelzőlámpa felállítását. Megosztja a szombathelyieket az a tervezet, miszerint a Thököly úton a Külsikátornál a gyalogátkelőhelyhez lámpát szereljenek fel. Az októberi testületi ülésen a városatyák erre 4 millió forintot szavaztak meg, valamint Gyimesi József is felajánlotta egy milliós képviselői keretét. A jelzőberendezéssel csökkenteni lehetne a balesetek számát, a statisztikák szerint a négysávos Thököly utcában van ugyanis a legtöbb olyan eset, amiben gyalogosok sérülnek. Sokan azonban attól tartanak, hogy az amúgy is forgalmas útszakaszon ezután még nagyobb torlódások lesznek.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek