Egyszerre cserélik le a szombathelyi parkoló automatákat. A városban jelenleg mintegy 55 automata van, amelyeket 10 évvel ezelőtt állítottak üzembe. A SZOVA idén közel 30 új gép vásárlását tervezte, gazdaságossági szempontból végül úgy döntöttek, hogy az összes gépet egyszerre cserélik majd le. Ezzel egyszerűbb a gépek karbantartása és üzemeltetése is, valamint így a pályázat kiírásánál is alacsonyabb árat érhetnek el. Az új automaták már nemcsak a fém kétszázast, hanem eurót is elfogadnak majd. A tervek szerint a SZOVA 2010-ben ír ki pályázatot a parkolóórák cseréjére.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!