Tablók Könyve a Kanizsaiban

A szombathelyi Kanizsai Dorottya Gimnázium fennállásának 92. évében megjelenő kötet szűk egy évszázadot fog össze egyedi, különleges feldolgozásban. A gimnázium múltját bemutató fotók között az 1921-ben elsőként maturáló osztály tablója vezeti a sort. A kötetet ma délután 17 órakor mutatják be az intézményben. Módos Tibor igazgatótól megtudtuk, hogy az iskola fontosnak tartja a hagyományok ápolását, így a legrégebbi tablókat is őrzik, valamint néhány évvel ezelőtti kezdeményezésre az intézményben fellelhető összes tabló felkerült a folyosók falaira. Hozzátette: ennek ellenére a régi fotók felkutatása nem kis nehézséget okozott.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek