Csaknem 200 millió forintból javítja a pedagógusképzés színvonalát a jövőben a Nyugat-magyarországi Egyetem Savaria Egyetemi Központja. Az uniós pályázaton nyert forrásból már átadtak egy terheléses tesztek elvégzésére alkalmas laboratóriumot, amelyben a hallgatók és külsősök állapotfelmérését is végzik majd. A régióban egyedülálló labor segítségével nemcsak az oktatás színvonalát emelik, de a szakemberek számára is vonzóbbá tehetik az egyetemet. A projekt keretében kialakítanak egy olyan szolgáltató hálózatot, amelynek feladata lesz a térség pedagógus gyakorlati képzésének megújítása, az általános- és középiskolák szakember-igényeinek felmérése.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!