Segélyt kapnak a rászorulók

A szentgotthárdi kistérségben élők között több mint 5 tonna cukrot és lisztet osztanak szét. Az uniós élelmiszer-adományból immár harmadik éve kapnak a rászoruló családok. Az élelmiszerek célba juttatását a Plébánia Karitász, az önkormányzatok, a Mezőgazdasági és Vidékfejlesztési hivatal, valamint helyi civilek és vállalkozások is támogatják. A mostani szállítmánnyal 255 családon segítettek. A kiváló fuvarozási lehetőségeknek köszönhetően további, a kistérségben élő 100 családhoz kerül még az adományokból.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek