Felújítják a rumi iskolát és óvodát

A Szombathelyi Kistérség Többcélú Társulása 150 millió forintos támogatást nyert a Nyugat-dunántúli Operatív Program pályázatán. Az összeg segítségével akadály mentesítik a Rumi Rajki ÁMK óvoda- és iskolaépületét. Az óvódában többcélú tornaszobát, szertárt alakítanak ki, valamint nevelői szobával, fejlesztő helyiséggel, orvosi szobával is bővül az épület. Kicseréik a nyílászárókat, a padlóburlolatot és új bútorok is kerülnek a csoportszobákba. Az általános iskola két különálló épületét összeépítik, itt négy új terem, egy zsibongó, szertár és vizesblokk kap majd helyet. A tervek szerint jövő szeptemberben már a megújult épületekben kezdhetik a nevelési, oktatási évet a gyerekek.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek