Csokimikulással jutalmaztak a rendőrök Sárváron. "A gyermekülések és a biztonsági öv használatát ellenőrzik kollégáink a rendhagyó közlekedésbiztonsági akció során, ahol pedig mindent rendben találnak, csokimikulással ajándékozzák meg az autóban ülő gyermekeket" - mondta az MTI-nek pénteken Varga Gyula, a Sárvári Rendőrkapitányság közlekedési osztályának vezetője. Az őrnagy hozzáfűzte, hogy tekintettel a közelgő ünnepekre, most a mulasztást elkövetőket is csak figyelmeztetik. Szavai szerint azonban ilyen eset szinte nem is fordult elő, így mindenki részesült az ajándékból. Csütörtökön és pénteken a sárvári rendőrök több mint száz csokimikulást osztottak szét.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!