Akadály-mentesítették a 2007-ben megszűnt általános iskola épületét, ahol most a rendelő mellett egy vizsgáló, egy váróterem és egy fogadó helyiség is helyet kapott. A településen, ahol 725-en élnek, az orvosi rendelőként működő épületben kicserélték a nyílászárókat, a burkolatot, és új orvosi műszereket vásároltak. A nagyrészt pályázaton elnyert 18 millió forintos beruházásban egy újraélesztő készüléket is kapott a település. Az elkészült orvosi rendelő átépítését a Vas Megyei Önkormányzat 1,8 millió forinttal támogatta.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!