Több tízmillió forintot költöttek a szombathelyi nagy Postára

Fotocellás ajtó, nyitott pultrendszer és hamarosan ügyfélhívó is várja majd azokat az ügyfeleket, akik a szombathelyi főpostára betévednek. Tomecsko Tamás a cég szóvivője elmondta, a beruházásra a Kossuth Lajos utcai fiók nagy forgalma miatt volt szükség. Az ügyfélhívó beszerelése után ugyanis elképzelhetetlen lesz, hogy egy csekk vagy levél feladása miatt órákat álljunk sorba. A szóvivő kiemelte, hogy a szombathelyi Postapalota modernizálása alatt figyeltek arra is, hogy az épület régi, patinás jellege is megmaradjon.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek