Hét évvel ezelőtt azért indították el Szombathelyen a jótékonysági rendezvényt, hogy a karácsony a rászoruló gyerekeknek is örömet jelentsen. A karácsonyfa-díszítő versennyel összekötött program sikerét mi sem bizonyítja jobban, mint hogy az első esztendőben két teherautónyi ajándék gyűlt össze a nevelőintézetekben élő vasi fiatalok számára. December elseje óta várják a felajánlásokat, amik lehetnek tartós élelmiszerek, játékok, könyvek. December 16-án pedig megtartják a hagyományos karácsonyfa-díszítő versenyt is az MMIK előtt – mondta el Biczó Miklós szervező.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!