A MÁV, a Magyar Vöröskereszt és az Országos Vérellátó Szolgálat közösen szervezi meg a „III. Országos Vasutas Véradónap”-ot. Az ország 19 vasútállomásán, így a szombathelyin is reggel 9-től, délután 4 óráig várják azokat, akik önzetlen segítséget szeretnének nyújtani embertársaiknak. Az utascentrumban Kovács Ferenc a Vas Megyei Közgyűlés elnöke, valamint Szabados Mihály a Weöres Sándor Színház színésze és véradásra nyújtja majd a karját. Danka Lajos a MÁV területi igazgatója rádiónknak elmondta: az akcióval az ünnepek közötti vérellátást szeretnék javítani.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!