Csütörtökön este a Weöres Színház nagytermében, nagy érdeklődés mellett megválasztották a nyugat.hu internetes magazin által szervezett Nyugat Királynője szépségverseny győzteseit.
A Jordán Tamás által vezetett zsűri Gere Orsolyát, a szombathelyi egyetem hallgatóját ítélte a legszebbnek. Első udvarhölgye Pósfai Boglárka, a Bólyai gimnázium diákja, a második udvarhölgy pedig Amey Boglárka, a sárvári Tinódi gimnázium tanulója lett. A közönség díjat a szombathelyi Osztrosits Katalin kapta.
Az eseményről hamarosan részletesen beszámolunk.