Bochkorék megállapodtak a Neo Radióval

Január elsejétől a NEO FM-men ébreszti a hallgatókat Boros Lajos és Bochkor Gábor, miután megállapodtak az adóval - tudta meg a Napi Ász. A lap szerint a hivatalos bejelentés még várat magára, mert a szerződés még előkészítés alatt van. A NEO FM vezérigazgatója azt nyilatkozta: előrehaladottak a tárgyalások, így jövő héten már sor kerülhet a bejelentésre. Az is elképzelhető, hogy a reggeli műsor nem Bumeráng néven megy tovább, ha a korábbi munkaadó nem mond le a névhasználatról. Bochkor Gábor a lapnak elmondta: a CLASS FM kivételével az összes nagyobb adó megkereste őket ajánlattal. (FH)

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek