Új, interaktív foglalkoztató teret alakítanak ki az intézményben, amelyre az Új Magyarország Fejlesztési Terv pályázatán nyertek 36 millió forintot. A megkötött együttműködési megállapodás szerint a teret úgy alakítják ki, hogy a fogyatékkal élőknek is lehetőséget biztosítsanak a múzeumi tárgyak és körülmények tanulmányozására és átélhetővé tételére. Ez elsősorban kommunikációs akadálymentesítést jelent – hangsúlyozta H. Vörös Márta projektmenedzser. A múzeum új foglalkoztató tere várhatóan április végére készül el.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!