Korszerűsítik a Markusovszkyt

A megyei közgyűlés 1,5 milliárd forinttal támogatja a Markusovszky Kórház fejlesztéseit. A szombathelyi intézmény uniós támogatásra pályázik, melynek segítségével megújulna a belgyógyászati tömb, és a neurológiai szárny. A tervek szerint a földszinten kapnak majd helyet a szakrendelők, az emeleteken pedig a fekvőbeteg-osztályokat alakítják ki. Az onkológiára új műszereket vásárolnak és kialakítanak egy sugárbiológiai labort. A beruházás értéke 8 milliárd forint, a megyei önkormányzat kötvényhitelből biztosítaná a szükséges önrészt.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek