Jövőre összesen 20 megyei intézményben számíthatnak leépítésre, 66 főt bocsátanak el, 40 be nem töltött álláshelyet pedig megszüntetnek. A megszorításokra azért van szükség, mert a megyei önkormányzat jövőre 1, 2 milliárd forinttal kevesebb összegből gazdálkodhat, a kiadások nagy részét pedig a bérek és járulékok teszik ki. Elsősorban iskolákból, gyermek- és szociális, valamint kulturális intézményekből küldenek el dolgozókat. A legnagyobb leépítés a kőszegi dr. Nagy László Gyógypedagógiai Intézményben várható, itt 25 embernek szűnik meg a munkája.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!