Kedden kérhetnek utoljára diákhitelt azok, akik még ebben a szemeszterben szeretnének pénzhez jutni. Ez az összeg akár 200 ezer - a költségtérítéses hallgatók számára 250 ezer - forint is lehet. Aki lekési a 2009. december 15-i határidőt, az már csak a következő tanulmányi félévre kérheti ezt a kölcsönt - figyelmeztetett a Diákhitel Központ. A Savaria Egyetemi Központ hallgatói közül is sokan választják ezt a lehetőséget, hogy be tudják fizetni a tandíjukat. A következő szemeszterre a hiteligényléseket majd február 15-ig kell leadni, és az első utalás időpontja március 15-e lesz.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!