Tragédiát is okozhatott volna a tűzhelyen lángra kapott zsír Szombathelyen. Egy Szent Gellért utcai 10 emeletes lakóház VII. emeletén történt baleset, amikor a tűzhelyen készülő töpörtyű lángra kapott, és ezt úgy próbálta eloltani egy férfi, hogy vizet öntött az égő zsírra. A víz azonnal gőzzé alakult, térfogatának több mint ezerszeresére tágulva. Egy hatalmas tűzgömb alakult ki, ami felrobbant, és a túlnyomás hatására az erkélyre nyíló ajtó a tokkal együtt kiszakadt, a férfi pedig könnyű égési sérüléseket szenvedett. A tűzoltók arra figyelmeztetne, hogy ilyenkor le kell fedni az égő edényt, ha ez nem lehetséges, akkor inkább hagyják a tűt eloltását a tűzoltókra.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!