Tegnap 16 óra után álltak neki dolgozni a SZOVA Zrt. munkatársai a megyeszékhely utcáin. Éjfélig 13, majd utána reggelig négy géppel járták végig a fő illetve mellékutakat a városban és mindenütt elvégezték a síkosság-mentesítést. Az este a kerékpárutakat és a járdákat is lesózták. A belvárosban tegnap este a parkolókat is felszórták. Óvatosan vezettek az autósok, a megérkezett téli időjárásban nem volt számottevő baleset. Tegnap a havassá vált utakon a délutáni órákban Szombathelyen mindössze két koccanás volt, valamint Körmenden ugyancsak két kisebb koccanás történt. Személyi sérülés nem volt.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!