Ma délután átadják az adományokat

A Vas Megyei Civil Szolgáltató Központ és a Megyei Művelődési és Ifjúsági Központ LOGO Ifjúsági Szolgálata december 1 - 16. között immár hetedik alkalommal közösen rendezte meg a „Fázzunk Együtt!” Adománygyűjtő és Jótékonysági Akciót. Az adományokból a jánosházi Nevelőszülői Otthon lakóinak ünnepét próbálják megszépíteni. A szervezők az összegyűlt ajándékokat ma közös, nagy karácsonyfa alá helyezik és átadják a jánosházi gyermekeknek. Biczó Miklós szervezőtől megtudtuk: az ünnepi rendezvényen karácsonyfa díszítő verseny is lesz, melyre az elmúlt két hétben folyamatosan jelentkeztek a csapatok.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek