A Kerekerdő Alapítvány tagjai közül hárman vettek részt az elmúlt héten az ENSZ klímaváltozással kapcsolatos koppenhágai világkonferenciáján. A Magyar Természetvédők Szövetsége, melynek tagja az Alapítvány is, a magyarországi zöld szervezetek közül a legerőteljesebben foglalkozik a klímaváltozás kérdésével. A koppenhágai klímacsúcsnak nem kisebb a tétje, minthogy a két ipari nagyhatalom az USA, illetve Kína elmozdul-e a Kyotoi Egyezményt elutasító magatartásától, s tovább tudnak-e lépni a világ országai a korábbi egyezményben lefektetett vállalásokból. Szele Zsuzsanna, az alapítvány munkatársa sikeresnek ítélte kint tartózkodásukat, vélemyénye szerint a politikusok mellett a civilek is komoly lobbitevékenységet folytatnak.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!