Komplex városmegújításra pályázik a szentgotthárdi önkormányzat. A pályázattal kapcsolatos részleteket lakossági fórumon osztották meg a szentgotthárdiakkal. A projekt részeként megújulna a színház épülete, lehetővé válna a polgármesteri hivatal rekonstrukciója, de kiemelt terület a termálfürdő és rekreációs központ, illetve a kaszagyári tömb is. A benyújtásra szánt dokumentum munkaverziója péntektől tekinthető meg az önkormányzat honlapján. Az észrevételeket, javaslatokat, kritikákat figyelembe veszik és beépítik az anyagba. A végleges verziót január 6-án hagyhatja jóvá a képviselő testület, majd két nap múlva benyújthatják a pályázatot.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!