A válság ellenére eredményes évet zárt a Savaria Rehab-Team. A város szociális non-profit szervezete idén több mint 180 millió forint pályázati pénzt nyert el, amiből többek között megújul a Zanati úti hajléktalan szálló is. A Rehab-Team csatlakozott egy nemzetközi projekthez, ami nyolc ország részvételével Európai szinten kívánja működtetni a szociális gazdaságot. A városi szociális intézmény egyébként eddig is segített a rászorulók foglalkoztatásában. Idén 130 főnek sikerült munkát adniuk, ami közel 90 millió forintos bevételt jelentett a szervezetnek – mondta el egy mai sajtótájékoztatón Horváth Olga, a Rehab-Team vezetője.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!