Adományok a Vöröskeresztnél

Átadták a rászorulóknak az összegyűjtött adományokat a Vöröskeresztnél. A Vas Megyei Vöröskereszt a város nagyobb bevásárló központjaiban szervezett gyűjtést, de idén először a SZOVA Zrt is csatlakozott az akcióhoz. De gyűjtöttek a Bolyai gyakorló iskola és gimnázium tanulói, valamint a Haladás Szurkolói kör tagjai is. Az összegyűlt adományokat tegnap osztották szét a rászorulók között. Az országos Vöröskereszttől 40 élelmiszer csomag érkezett, ezeket a nagycsaládosok között osztották szét. Kenedli Csilla megyei igazgató elmondta, hogy évről évre nő a rászorulók száma.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek