Ma még lehet szobát foglalni a következő napokra, az év utolsó napjára azonban megteltek a szállodák Szombathelyen is. Pfliegler András, a Park Hotel Pelikán frontoffice menedzsre elmondta: a következő napokra 50-60 százalékos a foglalásuk, elsősorban családok jönnek, vagy látogatóba érkező rokonok szállnak meg. A két ünnep között leginkább pihenővendégek érkeznek városunkba, majd szilveszterkor a mulatni vágyók foglalják el a szobákat. Bella Ernő, a Hotel Claudius igazgatója is hasonló tapasztalatokról számolt be. Náluk 20 százalékos a telítettség a karácsonyi ünnepekre, jellemzően itt is a családok foglaltak szobát. Hozzátette: szilveszterre a legtöbb vendégük Magyarországról érkezik, ők főleg üdülési csekkel fizetnek.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!