Az eddigi négy helyett ezentúl hat sebességmérő készülék ellenőrzi az autósokat Vasban. A tapasztalatok azt mutatják, hogy még mindig a gyorshajtás okozza a legtöbb balesetet. Az országban 50 új készüléket helyeztek üzembe, a baleseti statisztikák alapján osztották el ezeket a megyékben. Az új traffipaxok 4-4 millió forintba kerülnek, a közeledő és a távolodó járműveket egyaránt rögzítik, akár automatikusan is, majd egy központi számítógépre küldik az adatokat. A készülékek mellett új láthatósági mellényt is kaptak a vasi rendőrök, összesen ötszázat. Az úgynevezett általvetőket a közterületen szolgálatot teljesítő egyenruhások között osztották szét.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!