Az év utolsó reggelén még riasztották a tűzoltókat, de aztán nyugalom volt a városban. A lánglovagok kálváriája még szerdán kezdődött, hisz az acsádi csirketelep tűzesete több mint 6 órás munkát adott reggeltől szinte minden szombathelyi tűzoltónak. Aztán este fél 11-kor kaptak riasztást arról, hogy Táplánszentkereszten egy családi ház ég. Három fecskendő és egy vízszállító vonult a helyszínre, ahol egy 60 négyzetméter alapterületű ház teljes terjedelmében égett. Már szilveszter napján, Szombathelyen, a parkerdei Hajnalka utcában szintén lakóépület égett. A kémény közelében levő szigetelés izzott, amit gyorsan sikerült eloltani. Ezután téves riasztás volt már csak, de ez háromszor is. Mindegyik a Derkovits lakótelep üzletközpontjából érkezett.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!