A Nyugat-dunántúli Operatív Program pályázatán Kőszeg, Celldömölk és Sárvár összesen 150 millió forintos uniós támogatást nyert a fejlesztésekre. Celldömölk 57 millió forintot fordít idén az I. világháborús emlékmű felújítására, az orosz temető áthelyezésére, valamint buszmegállók kialakítására. A kőszegi önkormányzat 55 millió forintból a Gyöngyös menti szabadidőparkban pihenőhelyeket, sportpályákat, játszótereket, valamint egy kiszolgáló épületet alakít ki. Szentgotthárdon 55 millió forintból teljesen megújul a városközpontban lévő Szabadság tér, egyúttal a csapadékvíz elvezetés is megoldódik, de új játszóteret is terveznek a centrumba.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!