Egyre több Vas megyei jár Ausztriába tankolni

Holnaptól ismét drágul az üzemanyag. Szerdától a benzin literenkénti ára 4, a gázolajé 3 forinttal emelkedik, ez egy héten belül a harmadik áremelés. Az osztrák benzinkutakon folyamatosan látni magyar rendszámú autókat, és már nem csak azok töltik tele itt a tankjukat, akik épp erre járnak. Vas megyéből sokan dolgoznak a határ menti tartományokban, és sokan járnak át bevásárolni is. Ők ilyenkor meg is tankolják az autójukat, hisz az elmúlt héten kétszer is emelkedtek idehaza az üzemanyagok árai, így jobban megéri a sógoroknál venni benzint, illetve gázolajat. Ausztriában átlagosan 303 forintba kerül egy liter 95-ös benzin, de egy oberpullendorfi benzinkúton csak 291 forintot kérnek érte.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek