Jelentősen emelkedett a forgalmi vizsga tarifája

Január elsejétől egy minisztériumi rendelet értelmében még mélyebbre kell a zsebükbe nyúlniuk a tanuló vezetőknek. A változás főként a legnépszerűbb, B kategóriás vezetői engedély feltételéül szabott vizsgák díjait érinti. Amint arról Putz Miklós, az egyik helyi autósiskola vezetője tájékoztatott a forgalmi vizsgán való részvételért 3 ezer 600 helyett 11 ezer forintot kell fizetni az újév első napjától. Változtak a számítógépes és a járműkezelési vizsga árai is, így akinek minden sikerül elsőre, az összességében pontosan 9 ezer 800 forinttal fizet többet, mint tavaly.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek