December közepén megkezdődött az új felsőoktatási felvételi időszak

A 2010 szeptemberében induló képzésekre lehet most jelentkezni. Az egyetemek és főiskolák kínálatát a Felsőoktatási felvételi tájékoztatóban találják meg az érdeklődő diákok. A jelentkezési határidő 2010. február 15. Január 27-én délután kettő órától rendezik meg a második nyílt napot a Nyugat-magyarországi Egyetem Savaria Egyetemi Központjában. A rendezvényen sok hasznos információval gazdagodhatnak a felvételezni akarók, többek között segítséget nyújtanak a felvételi lap kitöltésében valamint az e-felvételiben is.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek