Eredményesnek értékelte az elmúlt évet a Vas Megyei közgyűlés elnöke

Az elégedettség okairól egy hagyományteremtő sajtóreggelin tájékoztatta az újságírókat Kovács Ferenc elnök. Ezentúl minden hónapban tartanak majd hasonló formában tájékoztatót a megyei közgyűlést követően. Több nagyszabású fejlesztés van folyamatban, a megyei vezetés bízik benne, hogy az első körben, számukra érthetetlen módon elutasított TISZK pályázatot elfogadják, és ezzel elkezdődhet a megye több városában is a középiskolák fejlesztése, tanműhelyek építése. Valamint a Markusovszky kórház fejlesztéséhez szükséges önrészt is vállalja a megye, hogy több osztály is bővülhessen, és a járóbeteg-ellátás is egy épületbe kerülhessen Szombathelyen.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek