Szerencsés és nem szerencsés kimenetelű...
Egy kamion szenvedett közlekedési balesetet Szeleste térségében. 23.00 órakor egy lengyel sofőr egy pótkocsis DAF tehergépkocsival Szombat hely felé tartott a 86-os főúton. A pótkocsi jobb hátsó duplakereke kiszakadt és az úttestre csapódott. A mögötte haladó litván kamion az úttesten fekvő duplakeréknek ütközött. Személyi sérülés nem történt.
A 8-as főút és Csipkerek közti útszakaszon is közlekedési baleset történt. A nedves, csúszós úton egy autó megcsúszott, és a sofőr szándékára fittyet hányva a haladási irány szerinti jobb árokba csúszott. A gépkocsivezető 8 napon belül gyógyuló sérülést szenvedett. Az anyagi kár kb 750 000-Ft. Plusz "szabálysértési eljárás kezdeményezve".
Részeg férj útja a pszichiátriára
Egy Celldömölk, Nagyvárad utcai lakos telefonon jelentette be, hogy férje ittasan jött haza. Önmagában ez nem hír, de az már igen, hogy veszekedett, tört-zúzott a lakásban. Felesége elmondta, hogy az előző napon a férfit beutalták a Kórház Pszichiátriai Osztályára. Az illető ittassága mellett mindvégig zavartan viselkedett, ezért az ügyeletes orvos javallatára a Szombathelyi Markusovszky Kórház Pszichiátriai Osztályára szállították. Ez utóbbit a Mentőszolgálat végezte el.
Betörtek a felsőcsatári Általános Iskolába
Az ablakot benyomva hatoltak be az épületbe, felforgatták a helyiségeket, de semmit sem tulajdonítottak el. A szemle kiterjesztése során megállapítást nyert, hogy az éjszaka folyamán a Kultúrházba is behatoltak azajtót felfeszítve. Onnan elvittek egy DVD lejátszót.
Bolti betörő és szarkák...
Szombathelyen egy Szűrcsapó utcai kisboltba az éjszaka folyamán a lakatot lefeszítve behatoltak, de közben a riasztó berendezés hangjelzést adott. Az elkövető a feszítő eszközt hátrahagyva elmenekült. Lopási kár nem keletkezett.
Sárváron egy Hunyadi utcai boltból a rendőrség előállított egy gércei lakost, aki az üzletből 1.160.-Ft értékben karkötőt, tükröt és fehérneműt tulajdonított el.
Kőszegen, egy a Várkörön lévő ajándéküzletben is lopás történt. Az egyik elkövető magára vonta az eladó figyelmét, közben a társa kiemelte a kassza tartalmát. A tolvajok feltételezhetően 70 000 forint körüli összeggel letek gazdagabbak.
Napelemet loptak
Toronyban a 039 helyrajzi számon fekvő erdőben egy napelemet és az ahhoz tartozó adaptert valaki eltulajdonította, és a villanypásztort megrongálta. A lopással és a rongálással okozott kár a 20.000 Ft-ot meghaladja.
Verekedtek
Egy Szent Gellért uti szórakozóhelyen többen összeverekedtek. A járőr hajnalban, 3 órakor előállított egy szombathelyi férfit, aki pofonütött egy sorkifaludi lakost.