A Facebook vezér megjósolta, hogy kiteregetjük magánéletünket

Mark Zuckerberg, a világ legnagyobb, és még rohamosan mindig növekvő közösségi oldalának, a Facebooknak alapítója jelentette ki a minap a TechCrunch díjkiosztón: előre látta, hogy nem kell sok idő hozzá, és az emberek lelkiismeret-furdalás nélkül közszemlére teszik életük minden egyes pillanatát. "Az emberek hozzászoktak, hogy mindent megosszanak egymással a neten, sokkal nyíltabban és sokkal több emberrel, mint korábban" - mondta. Zuckerberg szerint ez az új norma, amihez egyre többen és többen fognak csatlakozni.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek