Van elegendő takarmány a vadak etetésére Vas megyében. Elegendő készlete van kukoricából, és szálas takarmányból is a Vadászkamarának. Folyamatosan takarítják a vadak etetési útvonalát is, hogy a vadak ne sérüljenek a fagyott, havas talajon. Egyébként februárig tart a vadászati főszezon, most a szarvasbika vadászatok és a vaddisznóhajtások időszaka van. A vendégvadászatokból ilyenkor szerzik be az éves bevétel felét. Szükség is van rá, mivel a téli etetés mellett, ami több millió forint, a mezőgazdasági területeken okozott vadkárokért idén 300 milliót fizetnek ki.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!