Kevesebb a baleset, több a tragédia Vasban

Kevesebb a közúti baleset Vasban, de több a halállal végződő. Az elmúlt évben 26 ember vesztette életét Vas megyében, közúti balesetben. Ez 30 százalékkal több mint korábban. Bencze József országos rendőrfőkapitány a napokban egy Körmenden tartott tájékoztatón azt mondta, hogy már évek óta mondják, hogy Vas megye közútjaival kellene valamit kezdeni, de hangsúlyozta, hogy ezt nem a rendőrség oldja meg. Hozzátette, hogy bár ahogy országosan, megyénkben is jelentősen kevesebb baleset volt, de a halálos esetek száma mégis nőtt. Ahogy arról beszámoltunk, az országos főkapitány hétfőtől a hónap végéig fokozott közlekedési ellenőrzéseket rendelt el a közutakon, aminek a célja a közlekedés biztonságának javítása. A többi között ellenőrzik a sebességet, a biztonsági eszközök használatát, az ittas vezetést, a járművek műszaki állapotát.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek