A Szombathelyi Távhőszolgáltató Kft. januárban a megszokottnál 10 nappal később, majd csak pénteken állítja ki a decemberi számlákat. Január 15-től ugyanis jelentős mértékben csökken a távhőszolgáltatás forgalmi adója, az eddigi 18-ról 5 százalékra változik. Ennek köszönhető, hogy kevesebbet kell fizetni a fűtésért illetve a melegvízért a távhős lakásokban, de a szombathelyi Távhő további kedvezménye, hogy a megyeszékhelyen élőknek az elmúlt havi fogyasztásukat is már az új, 5 százalékos ÁFÁ-t tartalmazó árral kell megfizetniük.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!