A holnap induló Budapest-Bamako rali Marokkón túl eső szakaszainak eltörlését kéri a Külügyminisztérium, mivel ezen a területen a részt vevőknek terrorista veszéllyel és emberrablással is számolniuk kell. Elképzelhető, hogy a verseny egy marokkói körversenyben ér véget. A ralinak kőszegi és szombathelyi résztvevői is vannak. A nyugatrádió támogatásával indul az a csapat, melyben Szendrey Ákos és Fenyvesi Zsolt áll rajthoz. Ők valójában nem versenyként vágnak neki a távnak, hanem a magukkal vitt adományokkal, gyógyszerekkel az Afrikában élő gyermekeken próbálnak segíteni.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!