Megújul Szentgotthárd központja

A város Nyugat-dunántúli Operatív Program pályázatán nyert 50 millió forintos támogatást a városközponti Liget fejlesztésére. A felújítás már szerepel a nemrég elkészült Integrált Városfejlesztési Tervben is. Többek között épületek felújítására, sétányok, közösségi terek kialakítására kerül sor. A centrumban található játszótéren új növényeket ültetnek, és kicserélik az elöregedett játékokat. A régi járdákat felújítják, de újakat is kiépítenek, valamint térvilágítást is kialakítanak. A vízelvezetési problémák megoldása mellett locsolóvíz-hálózatot is létrehoznak majd. A tervek szerint év végére végeznek a munkálatokkal.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek